Nowa wersja informatora o akcjach ankietowych

Okładka przewodnika

Przygotowaliśmy zupełnie nową wersję dawnego "Informatora o akcjach ankietowych" - teraz jest to "Przewodnik po działaniach projakościowych". Gruntownie przemyśleliśmy ideę tego dokumentu i postanowiliśmy zaktualizować go przede wszystkim z myślą o pracownikach administracji Uniwersytetu. Mamy nadzieję, że będzie on przydatnym zbiorem najważniejszych informacji dotyczących jakości kształcenia na UJ.

W przewodniku piszemy między innymi o wszystkich badaniach sondażowych prowadzonych przez Sekcję Analiz Jakości Kształcenia, ocenie okresowej pracowników uczelni, działalności Centrum Doskonalenia Dydaktyki Akademickiej - Ars Docendi UJ czy przygotowywaniu raportów dla komisji akredytacyjnych.

Pełna wersja "Przewodnika po działaniach projakościowych" jest dostępna na naszej stronie internetowej w wersji PDF (tutaj).

Data opublikowania: 05.01.2016
Osoba publikująca: Mateusz Zimnoch