Wyniki konkursu na plakat Barometru Satysfakcji Studenckiej

Z radością ogłaszamy, że studencki konkurs na plakat Barometru Satysfakcji Studenckiej został rozstrzygnięty. Komisja składająca się z przedstawicieli Sekcji Analiz Jakości Kształcenia oraz Samorządu Studentów UJ podjęła decyzję, iż zwycięzcą zostaje Pani Agnieszka Cora z Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej. Serdecznie gratulujemy laureatce oraz wszystkim uczestnikom konkursu, którzy przedstawili inspirujące projekty działań promujących ideę jakości kształcenia na Uniwersytecie Jagiellońskim.

W najbliższych dniach autorka zwycięskiego pomysłu będzie go doskonaliła pod okiem współpracowników Sekcji Analiz Jakości Kształcenia - specjalistów w zakresie marketingu i projektowania graficznego. Efekty ich wspólnej pracy zostaną wykorzystane w ramach ogólnouniwersyteckiej kampanii informacyjnej.

Data opublikowania: 12.04.2016
Osoba publikująca: Mateusz Zimnoch