Ocena Zajęć Dydaktycznych 18/19Z

Serdecznie zapraszamy do udziału w zimowej edycji OZD. Dzięki informacjom płynącym z ankiet wykładowcy mogą doskonalić swoją pracę a władze poszczególnych jednostek docenić najlepszych pracowników.

[English Version below]

Droga Studentko,
Drogi Studencie,

serdecznie zapraszamy do udziału w zimowej edycji Oceny Zajęć Dydaktycznych. Aby wyrazić opinię o kursach wystarczy wypełnić krótką, anonimową ankietę w USOSweb (zamieszczoną na stronie: www.jakosc.uj.edu.pl/ankiety).
Kwestionariusz można uzupełniać od 14 stycznia do 25 lutego 2019 roku.

Dzięki informacjom płynącym z ankiet, w szczególności opiniom na temat mocnych i słabych stron prowadzonych zajęć wykładowcy mogą doskonalić swoją pracę a władze poszczególnych jednostek docenić najlepszych pracowników.
Lista nagrodzonych za pracę w ubiegłych latach znajduje się na stronie: www.jakosc.uj.edu.pl/wyroznienia-dyd.

Zależy Tobie, zależy nam!

Biuro Doskonalenia Kompetencji
Centrum Wsparcia Dydaktyki
www.facebook.com/jakosc.uj

_____________

Dear Students,
we would like to invite you to participate in the Assessment of Academic Courses carried out in the winter semester. In order to provide feedback to your academic teachers, you will only need to complete a short and anonymous survey in USOSweb (link: www.jakosc.uj.edu.pl/ankiety).
The survey will last till the 25th of February 2019.

Overall results and students’ comments are sent directly to academic teachers and to the institute’s authorities.

Thanks to your feedback, and especially to your opinions stated in the comments section, academic teachers can improve their performance. Whereas, authorities use the results to appreciate best performers – the complete list of teachers awarded in the previous years can be found on the website: www.jakosc.uj.edu.pl/wyroznienia-dyd.

You care, we care!

Competency Development Office