Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Aktualności

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Ocena Zajęć Dydaktycznych 2021/2022, semestr I

Ocena Zajęć Dydaktycznych 2021/2022, semestr I

Gorąco zachęcamy do udziału w Ocenie Zajęć Dydaktycznych kursów prowadzonych
w I semestrze roku 2021/2022.

 

Zapraszamy do uzupełnienia krótkiej i anonimowej ankiety Oceny Zajęć Dydaktycznych na temat kursów, w których uczestniczyliście w tym semestrze.  

Jest ona dostępna w USOSweb pod adresem: jakosc.uj.edu.pl/ankiety, a także w aplikacji Mobilny USOS UJ (do pobrania przez Google Play lub App Store) i będzie ją można wypełniać do 28 lutego 2022 roku. 

Liczymy się z Waszą opinią, dlatego warto zabrać w nich głos i wyrazić swoje zdanie na temat jakości kształcenia na naszej Uczelni. 

Wyniki ankiet i Wasze komentarze trafią nie tylko do prowadzących zajęcia, ale też do władz Jednostek i Uniwersytetu. Dzięki Waszej opinii nauczyciele akademiccy będą mogli doskonalić swoje zajęcia, a Władze Uniwersytetu nagrodzić najwyżej ocenione przez Was osoby. 

Wypełniane przez Was ankiety są ważnym źródłem wiedzy dlatego prosimy, żeby zawarte w nich komentarze wyrażane były w sposób merytoryczny i kulturalny, a ich treść nie naruszała godności osobistej osób, których dotyczą. 

Jednocześnie zapraszamy też do zapoznania się z wynikami ubiegłorocznej Oceny Zajęć Dydaktycznych. Raport dostępny jest na stronie jakosc.uj.edu.pl/raport-ozd-ogolny 

Raport frekwencji Oceny Zajęć Dydaktycznych 2021/2022Z: link

Zależy Tobie, zależy nam!