Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Aktualności

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Program Tygodnia Jakości Kształcenia

Program Tygodnia Jakości Kształcenia

Zapraszamy do zapoznania się z programem Tygodnia Jakości Kształcenia 2022

Miło nam zaprezentować Państwu program Tygodnia Jakości Kształcenia, który jest dostępny na stronie: https://tjk.uj.edu.pl/program

W programie udało się zgromadzić 90 warsztatów, wykładów, debat poświęconych m.in. skutecznym i nowoczesnym narzędziom oraz metodom dydaktycznym, formom wsparcia osób kształcących się z różnymi potrzebami edukacyjnymi, prezentacji bogatej oferty jednostek wspierających proces dydaktyczny, a także innym istotnym zagadnieniom związanym z funkcjonowaniem naszej Uczelni.

Pierwszy dzień Tygodnia Jakości Kształcenia zainaugurują dwie sesje panelowe z udziałem zaproszonych ekspertów poświęcone modelom zindywidualizowanego kształcenia oraz debata studencko-doktorancka na temat tego, jakiego wsparcia potrzebują osoby kształcące się na UJ.   

W kolejnych dniach nasz czas wypełnią: spotkania, debaty, szkolenia i wykłady na tematy związane m. in. z metodami i narzędziami wykorzystywanymi podczas zajęć realizowanych w formie zdalnej, tutoringu akademickiego, przystosowywaniem materiałów i metod kształcenia do potrzeb osób z różnymi potrzebami, cyberbezpieczeństwem, dbaniem o zdrowie psychiczne i kondycję fizyczną czy troską o klimat.  

Rejestracja na wydarzenia rozpocznie się dnia 7 marca o godz. 8:00 i potrwa do 15 marca poprzez formularz zamieszczony na stronie: https://rejestracja.tjk.uj.edu.pl/. W celu zarejestrowania się należy założyć konto uczestnika. Szczegóły dotyczące rejestracji są dostępne w ogłoszeniu na stronie: TUTAJ

Mamy nadzieję, że zaprezentowany program spełnia Państwa oczekiwania i znajdą Państwo interesujące tematy.

Zapraszamy 

Polecamy również
TJK 2024: Zaproszenie do zgłaszania wydarzeń

TJK 2024: Zaproszenie do zgłaszania wydarzeń

Tydzień Jakości Kształcenia 2023

Tydzień Jakości Kształcenia 2023

Konkurs Teaching Slam 2022

Konkurs Teaching Slam 2022

Ocena Zajęć Dydaktycznych 2021/2022, semestr II

Ocena Zajęć Dydaktycznych 2021/2022, semestr II