OCENA ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH na platformie PEGAZ

26.02.2013
W bieżącej edycji oceny zajęć dydaktycznych (za semestr zimowy) ankiety zostały uruchomione na platformie zdalnego nauczania Pegaz. Istnieją dwie możliwości dotarcia do ankiet: jak dotychczas, poprzez zalogowanie się na indywidualnym koncie na USOSweb, wejście w zakładkę: dla studentów/moje studia/ankiety i odnalezienie linku, przekierowującego na konto na Pegazie lub bezpośrednio poprzez zalogowanie się na platformę Pegaz.
więcej o OCENA ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH na platformie PEGAZ

OCENA ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH i PRACY ADMINISTRACJI za semestr zimowy 2012/13

21.01.2013
21 stycznia rusza kolejna edycja studenckiej oceny zajęć dydaktycznych, prowadzonych na Uniwersytecie Jagiellońskim, połączona z oceną pracy administracji Uczelni. Akcja ankietowa organizowana jest w ramach Uczelnianego Systemu Doskonalenia Jakości Kształcenia UJ. Wszyscy studenci (również słuchacze studiów podyplomowych i doktoranci) mogą uczestniczyć w badaniu i ocenić zajęcia i pracę osób obsługujących realizowany przez nich program studiów za kończący się semestr zimowy.
więcej o OCENA ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH i PRACY ADMINISTRACJI za semestr zimowy 2012/13

17.01.2013
W lipcu ubiegłego roku zakończyła się ocena pracy administracji na Uniwersytecie Jagiellońskim za rok akademicki 2011/12. Badanie przeprowadzone zostało w dwóch etapach. Pierwszy z nich, dotyczący semestru zimowego, miał miejsce w styczniu i lutym, drugi zaś, obejmujący semestr letni, został zrealizowany w czerwcu i lipcu. Poniżej prezentowane jest podsumowanie wyników, uzyskanych w obu odsłonach akcji ankietowej.
więcej o Jak została OCENIONA ADMINISTRACJA UJ w roku 2011/12? - Biuletyn USDJK UJ nr 1(2) 2013

Poprawa ankiety do OCENY ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH

16.04.2013
W połowie sierpnia 2012 r. rozpoczęto procedurę konsultacji ze studentami i pracownikami Uniwersytetu Jagiellońskiego, służących zmianie dotychczas stosowanego narzędzia do oceny zajęć dydaktycznych na bardziej użyteczne. Procedura ta składała się z kilku etapów.
więcej o Poprawa ankiety do OCENY ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH

TYDZIEŃ JAKOŚCI KSZTAŁCENIA na Uniwersytecie Jagiellońskim

08.11.2012
26 listopada rozpocznie się na Uniwersytecie Jagiellońskim Tydzień Jakości Kształcenia (TJK). To pięciodniowe wydarzenie, adresowane do wszystkich członków społeczności akademickiej. Jego celem jest przedstawienie wielowymiarowości działań projakościowych i dyskusja na ich temat.
więcej o TYDZIEŃ JAKOŚCI KSZTAŁCENIA na Uniwersytecie Jagiellońskim