Konferencja "Projakościowa restrukturyzacja w szkolnictwie wyższym"

19.06.2012
25.06.2012-26.06.2012 "Projakościowa restrukturyzacja w szkolnictwie wyższym" Konferencja, organizowana przez Zakład Ekonomii Stosowanej Instytutu Ekonomii i Zarządzania UJ, ma na celu omówienie współczesnych problemów rozwoju szkolnictwa wyższego w Polsce, Europie i świecie, a także wskazanie kierunku i zakresu dalszych badań międzynarodowych w zakresie doskonalenia jakości zarządzania...
więcej o Konferencja "Projakościowa restrukturyzacja w szkolnictwie wyższym"

Letnia edycja oceny zajęć dydaktycznych i administracji

29.05.2012
28 maja 2012 r. zostanie uruchomiona kolejna edycja studenckiej oceny zajęć dydaktycznych, prowadzonych na UJ, połączona z oceną pracy administracji Uczelni.
więcej o Letnia edycja oceny zajęć dydaktycznych i administracji

Uniwersytet Jagielloński zwycięzcą rankingu uczelni

16.05.2012
Po raz 13. dziennikarze miesięcznika edukacyjnego "Perspektywy" i dziennika "Rzeczpospolita" opracowali ranking najlepszych uczelni w kraju. Zwycięzcą tegorocznej edycji jest Uniwersytet Jagielloński, który powrócił na pierwsze miejsce.
więcej o Uniwersytet Jagielloński zwycięzcą rankingu uczelni

Biuletyn USDJK nr 1/2012

21.05.2012
W lutym br. zakończyła się kolejna edycja oceny zajęć dydaktycznych na Uniwersytecie Jagiellońskim – za semestr zimowy roku akademickiego 2011/12. Zachęcamy do zapoznania się z pierwszym numerem Biuletynu USDJK, w którym odnaleźć można najświeższe informacje o jakości kształcenia na UJ, wynikające z zebranych dzięki studentom danych.
więcej o Biuletyn USDJK nr 1/2012

Barometr Satysfakcji Studenckiej 2012

13.04.2012
16 kwietnia uruchamiamy drugą edycję badania BAROMETR SATYSFAKCJI STUDENCKIEJ UJ w ramach działania Uczelnianego Systemu Doskonalenia Jakości Kształcenia UJ.
więcej o Barometr Satysfakcji Studenckiej 2012