Barometr Satysfakcji Studenckiej 2020 z modułem oceny zdalnego nauczania

04.06.2020
W tegorocznym Barometrze Satysfakcji Studenckiej dodano pulę pytań dotyczących oceny i opinii na temat wdrożenia i realizacji zdalnego nauczania w poszczególnych jednostkach. Wyniki tej części badania zostaną włączone do kompleksowej analizy przebiegu zajęć zdalnych.
więcej o Barometr Satysfakcji Studenckiej 2020 z modułem oceny zdalnego nauczania
Zdalne nauczanie z perspektywy nauczycieli akademickich

04.06.2020
W ramach kompleksowej analizy przebiegu procesu wdrożenia i realizacji zdalnego nauczania prowadzone jest Badanie Nauczycieli Akademickich pod kątem uzyskania informacji, ocen i sugestii dotyczących szeregu aspektów związanych z kształceniem na odległość.
więcej o Zdalne nauczanie z perspektywy nauczycieli akademickich
Ewaluacja zdalnego nauczania

01.06.2020
Mając na uwadze troskę o jakość kształcenia i potrzebę jej monitorowania oraz mając na względzie Rekomendacje Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego w sprawie kształcenia prowadzonego z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość badania realizowane przez Biuro Doskonalenia Kompetencji w roku akademickim 2019/2020 będą poszerzone o zagadnienia związane z wdrożeniem i realizacją zajęć w trybie zdalnym.
więcej o Ewaluacja zdalnego nauczania

12.03.2020
W trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne prosimy o kierowanie zapytań do nas telefonicznie lub mailowo.
więcej o Informacje na temat organizacji pracy wsparcia administracyjnego na Uniwersytecie Jagiellońskim
Ocena Zajęć Dydaktycznych, I semestr 2019/2020

17.02.2020
Zapraszamy do udziału w Ocenie Zajęć Dydaktycznych kursów prowadzonych w I semestrze cyklu 2019/2020.
więcej o Ocena Zajęć Dydaktycznych, I semestr 2019/2020