Rozpoczęła się letnia edycja OCENY ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH!

03.06.2015
Ruszyła letnia edycja oceny zajęć dydaktycznych. Wszystkie ankiety są dostępne na indywidualnych kontach studentów na USOSweb.
więcej o Rozpoczęła się letnia edycja OCENY ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH!

Zachęcamy przyszłych absolwentów do pozostania z nami w kontakcie

05.06.2015
"0 - tyle możemy dla Ciebie zrobić, jeśli po studiach nie mamy z Tobą kontaktu" - to hasło przewodnie kampanii informacyjnej dla przyszłych absolwentów, organizowanej przez Sekcję Analiz Jakości Kształcenia we współpracy z Sekcją Karier i studencką organizacją All in UJ.
więcej o Zachęcamy przyszłych absolwentów do pozostania z nami w kontakcie

Barometr Satysfakcji Studenckiej – teraz z krótszą ankietą

27.05.2015
Od 27 kwietnia do 25 maja trwa badanie poziomu zadowolenia studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego z warunków studiowania. Przez ostatnie tygodnie pracowaliśmy nad nową wersją ankiety, której wypełnienie zajmuje teraz mniej czasu.
więcej o Barometr Satysfakcji Studenckiej – teraz z krótszą ankietą

Ruszyła nowa odsłona oceny pracy administracji – teraz w trybie non-stop

04.03.2015
Od 1 marca 2015 ocena pracy administracji UJ możliwa będzie przez cały rok, a nie – jak dotychczas – na koniec każdego semestru. Teraz wszyscy studenci mogą na bieżąco wpływać na jakość przez cały rok akademicki. Wystarczy zalogować się na indywidualne konto USOSweb.
więcej o Ruszyła nowa odsłona oceny pracy administracji – teraz w trybie non-stop

Rozpoczęła się zimowa edycja OCENY ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH!

16.01.2015
Ruszyła zimowa edycja oceny zajęć dydaktycznych. Wszystkie ankiety są dostępne na indywidualnych kontach studentów na USOSweb.
więcej o Rozpoczęła się zimowa edycja OCENY ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH!