Wyniki sortowane według etykiety: usdjk

Nowa wersja informatora o akcjach ankietowych

17.01.2016
Przygotowaliśmy zupełnie nową wersję dawnego "Informatora o akcjach ankietowych" - teraz jest to "Przewodnik po działaniach projakościowych". Gruntownie przemyśleliśmy ideę tego dokumentu i postanowiliśmy zaktualizować go przede wszystkim z myślą o pracownikach administracji Uniwersytetu
więcej o Nowa wersja informatora o akcjach ankietowych

Tydzień Jakości Kształcenia

19.11.2015
Trwają zapisy na czwartą edycję Tygodnia Jakości Kształcenia – wydarzenia, w ramach którego można wziąć udział w wielu inspirujących warsztatach, szkoleniach czy wykładach. TJK rozpocznie się w poniedziałek 30.11 i potrwa do soboty 5.12.2015.
więcej o Tydzień Jakości Kształcenia

Ruszyła jesienna edycja oceny zajęć dydaktycznych

16.01.2016
Ruszyła jesienna edycja oceny zajęć dydaktycznych. Wszystkie ankiety są dostępne na indywidualnych kontach studentów na USOSweb (www.usosweb.uj.edu.pl, zakładki: dla studentów/moje studia/ankiety). Szczegóły badania są dostępne na stronie: http://www.jakosc.uj.edu.pl/badania/ozd.
więcej o Ruszyła jesienna edycja oceny zajęć dydaktycznych

25.06.2015
Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie opublikował raport z najnowszych badań zapotrzebowania na pracowników wśród małopolskich pracodawców w 2014 roku. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z jego pełną wersją na stronie projektu Małopolskie Obserwatorium Rynku Pracy i Edukacji.
więcej o Nowy raport WUP na temat zapotrzebowań na pracowników wśród małopolskich pracodawców

Rozpoczęła się letnia edycja OCENY ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH!

03.06.2015
Ruszyła letnia edycja oceny zajęć dydaktycznych. Wszystkie ankiety są dostępne na indywidualnych kontach studentów na USOSweb.
więcej o Rozpoczęła się letnia edycja OCENY ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH!