Wyniki sortowane według etykiety: usdjk

18.09.2020
Celem Funduszu jest wspieranie wdrażania i rozwoju nowatorskich projektów dydaktycznych realizowanych na Uniwersytecie Jagiellońskim poprzez umożliwienie rozliczenia części kosztów realizacji projektu ze środków Funduszu.
więcej o Nabór wniosków do sfinansowania w ramach Rektorskiego Funduszu Rozwoju Dydaktyki

Lista kierunków wskazanych do oceny programowej w roku 2020/2021

15.09.2020
W roku 2020/2021 ocenie programowej Polskiej Komisji Akredytacyjnej zostaną poddane następujące programy studiów realizowanych na Uniwersytecie: Jagiellońskim.
więcej o Lista kierunków wskazanych do oceny programowej w roku 2020/2021

Ocena zajęć w trybie zdalnego nauczania

04.06.2020
Wszyscy studenci, doktoranci i słuchacze studiów podyplomowych mają możliwość oceny zajęć dydaktycznych, w których brali udział w każdym semestrze. Dla kursów całorocznych i realizowanych w II semestrze roku akademickiego 2019/2020 wprowadzono dodatkowe pytania obejmujące zagadnienia związane z prowadzeniem konkretnych zajęć w trybie zdalnym. Zgromadzone wyniki, z tej części pytań, zostaną włączone do kompleksowej analizy przebiegu zdalnego nauczania.
więcej o Ocena zajęć w trybie zdalnego nauczania

Barometr Satysfakcji Studenckiej 2020 z modułem oceny zdalnego nauczania

04.06.2020
W tegorocznym Barometrze Satysfakcji Studenckiej dodano pulę pytań dotyczących oceny i opinii na temat wdrożenia i realizacji zdalnego nauczania w poszczególnych jednostkach. Wyniki tej części badania zostaną włączone do kompleksowej analizy przebiegu zajęć zdalnych.
więcej o Barometr Satysfakcji Studenckiej 2020 z modułem oceny zdalnego nauczania

Zdalne nauczanie z perspektywy nauczycieli akademickich

04.06.2020
W ramach kompleksowej analizy przebiegu procesu wdrożenia i realizacji zdalnego nauczania prowadzone jest Badanie Nauczycieli Akademickich pod kątem uzyskania informacji, ocen i sugestii dotyczących szeregu aspektów związanych z kształceniem na odległość.
więcej o Zdalne nauczanie z perspektywy nauczycieli akademickich