Polityka antyplagiatowa

Komunikat Ministerstwa Edukacji i Nauki w sprawie zasad interpretowania raportów Jednolitego Systemu Antyplagiatowego, w tym znaczenia wielkości Procentowego Rozmiaru Podobieństwa.
więcej o Informacja o roli Jednolitego Systemu Antyplagiatowego i charakterze jego raportów
Odpłatny dostęp do Otwartego Systemu Antyplagiatowego

Otwarty System Antyplagiatowy oferuje możliwość odpłatnego skorzystania z usługi weryfikacji oryginalności prac dla każdego zainteresowanego.
więcej o Odpłatny dostęp do Otwartego Systemu Antyplagiatowego
II zebranie Wydziałowych administratorów JSA

Drugie spotkanie zespołu odbyło się w dniu 17 czerwca 2019 roku.
więcej o II zebranie Wydziałowych administratorów JSA

29 maja 2019 roku odbyła się konferencja poświęcona zagadnieniom uczciwości naukowej i badawczej w kontekście współczesnych możliwości i wyzwań. Konferencja została zorganizowana przez Fundację Rektorów Polskich oraz firmę Plagiat.pl.
więcej o Konferencja „Fundamentalne wartości akademickie w dobie nowoczesnej edukacji – jak wykorzystać innowacje technologiczne w kształtowaniu kanonu dobrych praktyk?”
Szkolenia w zakresie obsługi Jednolitego Systemu Antyplagiatowego

Serdecznie zapraszam do udziału w szkoleniach w zakresie obsługi Jednolitego Systemu Antyplagiatowego.
więcej o Szkolenia w zakresie obsługi Jednolitego Systemu Antyplagiatowego
Zarządzenie dot. archiwizacji prac dyplomowych

W życie wchodzi zarządzenie regulujące kwestie weryfikacji pisemnych prac dyplomowych z wykorzystaniem Jednolitego Systemu Antyplagiatowego
więcej o Zarządzenie dot. archiwizacji prac dyplomowych