Skip to main content

Web Content Display Web Content Display

News

Breadcrumb Breadcrumb

Tydzień Jakości Kształcenia 2021

Tydzień Jakości Kształcenia 2021

Serdecznie zapraszamy na wydarzenia przygotowane w ramach Tygodnia Jakości Kształcenia.

Całą społeczność akademicką naszego Uniwersytetu serdecznie zapraszamy do udziału w nadchodzącym Tygodniu Jakości Kształcenia.W tym roku po raz pierwszy został on zaplanowany jako cykl wydarzeń online. Ósma już edycja tego przedsięwzięcia odbędzie się w dniach 12-16 kwietnia 2021 r.

W tegorocznym programie udało się zgromadzić ponad 40 warsztatów i wykładów poświęconych m.in. skutecznemu nauczaniu i uczeniu się na odległość, a także pomocnym do tego nowoczesnym narzędziom i metodom dydaktycznym. Pierwszy dzień Tygodnia Jakości Kształcenia zainaugurują trzy plenarne panele dyskusyjne z udziałem zaproszonych ekspertów poświęcone: ścieżce awansu dydaktycznego, metodom kształcenia akademickiego oraz możliwościom rozwoju projektów edukacyjnych w ramach konsorcjum Una Europa.

Na program wydarzenia w kolejnych dniach składają się: warsztaty, szkolenia, wykłady, debaty oraz konkursy służące podnoszeniu kompetencji dydaktycznych i umiejętności studiowania, skierowane zarówno do pracowników Uczelni, jak i doktorantów oraz studentów. Studenci dodatkowo będą mieli okazję wziąć udział w Targach Pracy trwających w tym samym terminie. Specjalne miejsce znajdzie się na: wykłady naszych mistrzów, pomocne w zdalnym nauczaniu materiały oraz wirtualne wycieczki po zakamarkach naszej Uczelni.

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym programem wydarzenia: PROGRAM
 
Udział w wydarzeniach możliwy będzie po dokonaniu rejestracji, która odbywać się będzie w terminie 22 marca - 4 kwietnia, a zaproszenia do spotkań na platformie MS Teams rozsyłane będą do zarejestrowanych osób w dniach 7-9 kwietnia br.

Platforma rejestracyjna zostanie udostępniona na stronie: tjk.uj.edu.pl w dniu 22 marca, o godz. 10.00.

Udział w Tygodniu Jakości Kształcenia to dobra sposobność, aby przejść inspirujące i motywujące do twórczej pracy szkolenia, podzielić się doświadczeniami ostatnich miesięcy oraz wspólnie o nich porozmawiać.

Serdecznie zapraszamy.