Ocena zajęć dydaktycznych: semestr letni 2010/11

Droga Studentko, Drogi Studencie,

od 6 czerwca do 16 lipca 2011 r. przebiegać będą równocześnie dwie akcje ankietowe: OCENA ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH (część I) oraz OCENA PRACY ADMINISTRACJI. Przez cały czas trwania akcji masz możliwość ocenienia prowadzących i zajęć, w których uczestniczyłaś/eś w semestrze letnim, a także jakości pracy swojego sekretariatu dydaktycznego, koordynatorów ds. pomocy materialnej oraz wybranych jednostek administracji centralnej UJ, z którymi miałaś/eś kontakt w roku akademickim 2010/11.

Ankiety udostępnione zostaną na indywidualnych kontach USOSweb (www.usosweb.uj.edu.pl), w zakładce dla studentów/moje studia/ankiety. Wśród osób, które je wypełnią, rozlosowane zostaną upominki, w postaci bonów książkowych oraz doładowań biletów MPK.

Data opublikowania: 01.06.2011
Osoba publikująca: Piotr Ciesielski