Zachęcamy przyszłych absolwentów do pozostania z nami w kontakcie

"0 - tyle możemy dla Ciebie zrobić, jeśli po studiach nie mamy z Tobą kontaktu" - to hasło przewodnie kampanii informacyjnej dla przyszłych absolwentów, organizowanej przez Sekcję Analiz Jakości Kształcenia we współpracy z Sekcją Karier i studencką organizacją All in UJ. Jej celem jest zwrócenie uwagi na szereg korzyści, jakie daje kontakt z Uniwersytetem po zakończeniu studiów.

Wyrażenie zgody na kontakt w specjalnym formularzu dla absolwentów pozwala brać udział w specjalistycznych szkoleniach, programie mentoringowym, otrzymywać informacje na temat ofert pracy napływających codziennie do jednostek Uniwersytetu, korzystać z międzynarodowego doradztwa zawodowego czy brać udział w badaniu "Monitorowanie Losów Absolwentów", które pomaga dostosować ofertę UJ dla obecnych i byłych studentów do realnych potrzeb rynku pracy.

Więcej informacji na temat prowadzonego przez Sekcję Analiz Jakości Kształcenia badania "Monitorowanie Losów Absolwentów" znajduje się w zakładce: http://www.jakosc.uj.edu.pl/badania/mla

Data opublikowania: 02.06.2015
Osoba publikująca: Mateusz Zimnoch