Wyniki sortowane według etykiety: usdjk

List do studentów ws. realizacji oceny zajęć dydaktycznych na platformie Pegaz

11.02.2013
Zgodnie z planem, trzy tygodnie temu, ruszyła akcja oceny zajęć dydaktycznych wraz z oceną pracy administracji. Pełnomocnik Rektora UJ ds. ewaluacji jakości systemu kształcenia, dr Grzegorz Bryda informuje o nowościach w tegorocznej realizacji oceny zajęć oraz wyjaśnia kwestie, co do których pojawiły się wątpliwości. Poniżej list, wysłany do wszystkich studentów UJ na temat bezpieczeństwa danych, pochodzących z ankiet, a gromadzonych w tej edycji akcji na platformie uniwersyteckiej Pegaz.
więcej o List do studentów ws. realizacji oceny zajęć dydaktycznych na platformie Pegaz

OCENA ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH na platformie PEGAZ

26.02.2013
W bieżącej edycji oceny zajęć dydaktycznych (za semestr zimowy) ankiety zostały uruchomione na platformie zdalnego nauczania Pegaz. Istnieją dwie możliwości dotarcia do ankiet: jak dotychczas, poprzez zalogowanie się na indywidualnym koncie na USOSweb, wejście w zakładkę: dla studentów/moje studia/ankiety i odnalezienie linku, przekierowującego na konto na Pegazie lub bezpośrednio poprzez zalogowanie się na platformę Pegaz.
więcej o OCENA ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH na platformie PEGAZ

OCENA ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH i PRACY ADMINISTRACJI za semestr zimowy 2012/13

21.01.2013
21 stycznia rusza kolejna edycja studenckiej oceny zajęć dydaktycznych, prowadzonych na Uniwersytecie Jagiellońskim, połączona z oceną pracy administracji Uczelni. Akcja ankietowa organizowana jest w ramach Uczelnianego Systemu Doskonalenia Jakości Kształcenia UJ. Wszyscy studenci (również słuchacze studiów podyplomowych i doktoranci) mogą uczestniczyć w badaniu i ocenić zajęcia i pracę osób obsługujących realizowany przez nich program studiów za kończący się semestr zimowy.
więcej o OCENA ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH i PRACY ADMINISTRACJI za semestr zimowy 2012/13

17.01.2013
W lipcu ubiegłego roku zakończyła się ocena pracy administracji na Uniwersytecie Jagiellońskim za rok akademicki 2011/12. Badanie przeprowadzone zostało w dwóch etapach. Pierwszy z nich, dotyczący semestru zimowego, miał miejsce w styczniu i lutym, drugi zaś, obejmujący semestr letni, został zrealizowany w czerwcu i lipcu. Poniżej prezentowane jest podsumowanie wyników, uzyskanych w obu odsłonach akcji ankietowej.
więcej o Jak została OCENIONA ADMINISTRACJA UJ w roku 2011/12? - Biuletyn USDJK UJ nr 1(2) 2013

Poprawa ankiety do OCENY ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH

16.04.2013
W połowie sierpnia 2012 r. rozpoczęto procedurę konsultacji ze studentami i pracownikami Uniwersytetu Jagiellońskiego, służących zmianie dotychczas stosowanego narzędzia do oceny zajęć dydaktycznych na bardziej użyteczne. Procedura ta składała się z kilku etapów.
więcej o Poprawa ankiety do OCENY ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH