Wyniki sortowane według etykiety: usdjk

TYDZIEŃ JAKOŚCI KSZTAŁCENIA na Uniwersytecie Jagiellońskim

08.11.2012
26 listopada rozpocznie się na Uniwersytecie Jagiellońskim Tydzień Jakości Kształcenia (TJK). To pięciodniowe wydarzenie, adresowane do wszystkich członków społeczności akademickiej. Jego celem jest przedstawienie wielowymiarowości działań projakościowych i dyskusja na ich temat.
więcej o TYDZIEŃ JAKOŚCI KSZTAŁCENIA na Uniwersytecie Jagiellońskim

28.09.2012
W dniach 5-6 listopada 2012 r. odbędzie się w Gdyni konferencja „Forum Jakości – nowe wyzwania w zapewnianiu i ocenie jakości kształcenia”, adresowana przede wszystkim do władz uczelni, wydziałów oraz osób na co dzień zajmujących się problematyką zapewniania jakości kształcenia. Organizatorami konferencji jest Akademia Marynarki Wojennej we współpracy z Polską Komisją Akredytacyjną oraz Fundacją Pomeranian Students’ Coalition.
więcej o Listopadowa konferencja „Forum Jakości – nowe wyzwania w zapewnianiu i ocenie jakości kształcenia" w Gdyni

Karta Praw Studenta

21.09.2012
W czwartek, 20 września 2012 r., rektorzy szkół wyższych z całej Polski poparli Kartę Praw Studenta, wprowadzoną reformą szkolnictwa wyższego. Została ona podpisana na spotkaniu minister nauki i szkolnictwa wyższego prof. Barbary Kudryckiej z ponad 120-ma rektorami szkół wyższych w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. W imieniu rektorów podpis na dokumencie złożył prof. Wiesław Banyś, przewodniczący Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich.
więcej o Karta Praw Studenta

MONITOROWANIE AKTYWNOŚCI I KOMPETENCJI STUDENTÓW na Uniwersytecie Jagiellońskim

13.09.2012
1 września 2012 r. ruszyło badanie Monitorowanie Aktywności i Kompetencji Studentów UJ w ramach działania Uczelnianego Systemu Doskonalenia Jakości Kształcenia UJ.
więcej o MONITOROWANIE AKTYWNOŚCI I KOMPETENCJI STUDENTÓW na Uniwersytecie Jagiellońskim

31.08.2012
1 września 2012 r. rusza II część letniej edycji studenckiej oceny zajęć w ramach działania Uczelnianego Systemu Doskonalenia Jakości Kształcenia UJ.
więcej o Rusza II część letniej edycji OCENY ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH na Uniwersytecie Jagiellońskim