Wyniki sortowane według etykiety: usdjk

25.06.2015
Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie opublikował raport z najnowszych badań zapotrzebowania na pracowników wśród małopolskich pracodawców w 2014 roku. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z jego pełną wersją na stronie projektu Małopolskie Obserwatorium Rynku Pracy i Edukacji.
więcej o Nowy raport WUP na temat zapotrzebowań na pracowników wśród małopolskich pracodawców

Rozpoczęła się letnia edycja OCENY ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH!

03.06.2015
Ruszyła letnia edycja oceny zajęć dydaktycznych. Wszystkie ankiety są dostępne na indywidualnych kontach studentów na USOSweb.
więcej o Rozpoczęła się letnia edycja OCENY ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH!

Zachęcamy przyszłych absolwentów do pozostania z nami w kontakcie

05.06.2015
"0 - tyle możemy dla Ciebie zrobić, jeśli po studiach nie mamy z Tobą kontaktu" - to hasło przewodnie kampanii informacyjnej dla przyszłych absolwentów, organizowanej przez Sekcję Analiz Jakości Kształcenia we współpracy z Sekcją Karier i studencką organizacją All in UJ.
więcej o Zachęcamy przyszłych absolwentów do pozostania z nami w kontakcie

Barometr Satysfakcji Studenckiej – teraz z krótszą ankietą

27.05.2015
Od 27 kwietnia do 25 maja trwa badanie poziomu zadowolenia studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego z warunków studiowania. Przez ostatnie tygodnie pracowaliśmy nad nową wersją ankiety, której wypełnienie zajmuje teraz mniej czasu.
więcej o Barometr Satysfakcji Studenckiej – teraz z krótszą ankietą

Ruszyła nowa odsłona oceny pracy administracji – teraz w trybie non-stop

04.03.2015
Od 1 marca 2015 ocena pracy administracji UJ możliwa będzie przez cały rok, a nie – jak dotychczas – na koniec każdego semestru. Teraz wszyscy studenci mogą na bieżąco wpływać na jakość przez cały rok akademicki. Wystarczy zalogować się na indywidualne konto USOSweb.
więcej o Ruszyła nowa odsłona oceny pracy administracji – teraz w trybie non-stop