Wyniki sortowane według etykiety: antyplagiat

Odpłatny dostęp do Otwartego Systemu Antyplagiatowego

24.06.2020
Otwarty System Antyplagiatowy oferuje możliwość odpłatnego skorzystania z usługi weryfikacji oryginalności prac dla każdego zainteresowanego.
więcej o Odpłatny dostęp do Otwartego Systemu Antyplagiatowego

II zebranie Wydziałowych administratorów JSA

12.09.2019
Drugie spotkanie zespołu odbyło się w dniu 17 czerwca 2019 roku.
więcej o II zebranie Wydziałowych administratorów JSA

01.06.2019
29 maja 2019 roku odbyła się konferencja poświęcona zagadnieniom uczciwości naukowej i badawczej w kontekście współczesnych możliwości i wyzwań. Konferencja została zorganizowana przez Fundację Rektorów Polskich oraz firmę Plagiat.pl.
więcej o Konferencja „Fundamentalne wartości akademickie w dobie nowoczesnej edukacji – jak wykorzystać innowacje technologiczne w kształtowaniu kanonu dobrych praktyk?”

Szkolenia w zakresie obsługi Jednolitego Systemu Antyplagiatowego

01.06.2019
Serdecznie zapraszam do udziału w szkoleniach w zakresie obsługi Jednolitego Systemu Antyplagiatowego.
więcej o Szkolenia w zakresie obsługi Jednolitego Systemu Antyplagiatowego

Zarządzenie dot. archiwizacji prac dyplomowych

01.06.2019
W życie wchodzi zarządzenie regulujące kwestie weryfikacji pisemnych prac dyplomowych z wykorzystaniem Jednolitego Systemu Antyplagiatowego