Polityka antyplagiatowa

II zebranie Wydziałowych administratorów JSA

Drugie spotkanie zespołu odbyło się w dniu 17 czerwca 2019 roku.
więcej o II zebranie Wydziałowych administratorów JSA

29 maja 2019 roku odbyła się konferencja poświęcona zagadnieniom uczciwości naukowej i badawczej w kontekście współczesnych możliwości i wyzwań. Konferencja została zorganizowana przez Fundację Rektorów Polskich oraz firmę Plagiat.pl.
więcej o Konferencja „Fundamentalne wartości akademickie w dobie nowoczesnej edukacji – jak wykorzystać innowacje technologiczne w kształtowaniu kanonu dobrych praktyk?”

Szkolenia w zakresie obsługi Jednolitego Systemu Antyplagiatowego

Serdecznie zapraszam do udziału w szkoleniach w zakresie obsługi Jednolitego Systemu Antyplagiatowego.
więcej o Szkolenia w zakresie obsługi Jednolitego Systemu Antyplagiatowego

Zarządzenie dot. archiwizacji prac dyplomowych

W życie wchodzi zarządzenie regulujące kwestie weryfikacji pisemnych prac dyplomowych z wykorzystaniem Jednolitego Systemu Antyplagiatowego
więcej o Zarządzenie dot. archiwizacji prac dyplomowych

I zebranie Wydziałowych administratorów JSA

W dniu 9 stycznia 2019 roku odbyło się pierwsze spotkanie Wydziałowych administratorów JSA.
więcej o I zebranie Wydziałowych administratorów JSA

V Europejskie Forum Antyplagiatowe

25 października 2018 r. odbyła się V edycja konferencji Europejskie Forum Antyplagiatowe organizowana przez Europejskie Forum Prawa i Edukacji.
więcej o V Europejskie Forum Antyplagiatowe