Wyniki sortowane według etykiety: usdjk

Rozpoczęła się zimowa edycja OCENY ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH!

16.01.2015
Ruszyła zimowa edycja oceny zajęć dydaktycznych. Wszystkie ankiety są dostępne na indywidualnych kontach studentów na USOSweb.
więcej o Rozpoczęła się zimowa edycja OCENY ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH!

13.01.2015
21. stycznia 2015 r. (środa) w godzinach 12.00 – 20.00 odbędzie się III. międzynarodowa konferencja naukowa z cyklu Projektowanie ideału pt. Ideał uniwersytetu a potrzeby społeczne.
więcej o III. międzynarodowa konferencja naukowa "Ideał uniwersytetu a potrzeby społeczne"

08.12.2014
W serwisie internetowym Małopolskiego Obserwatorium Rynku Pracy i Edukacji (projekt badawczy Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie) udostępniona została broszura zatytułowana „Tendencje i kierunki zmian na rynku usług szkolnictwa wyższego w Małopolsce 2014”. Zapraszamy do zapoznania się z jej treścią.
więcej o Tendencje i kierunki zmian na rynku usług szkolnictwa wyższego w Małopolsce 2014

Ostatnie wolne miejsca na warsztaty w ramach Tygodnia Jakości Kształcenia!

23.11.2014
Rejestracja na Tydzień Jakości Kształcenia trwa. Pozostało jeszcze trochę wolnych miejsc, ale ubywają szybko – tegoroczny TJK cieszy się dużym zainteresowaniem!
więcej o Ostatnie wolne miejsca na warsztaty w ramach Tygodnia Jakości Kształcenia!

Rusza rejestracja na warsztaty w ramach III edycji Tygodnia Jakości Kształcenia

12.11.2014
Rusza rejestracja na warsztaty, realizowane w ramach trzeciej już edycji Tygodnia Jakości Kształcenia (TJK) na UJ. Kierowane są do wszystkich członków społeczności akademickiej UJ.
więcej o Rusza rejestracja na warsztaty w ramach III edycji Tygodnia Jakości Kształcenia