Wyniki sortowane według etykiety: usdjk

Ruszyła powakacyjna część letniej edycji OCENY ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH 2013/14

02.09.2014
Ruszyła druga, powakacyjna część letniej edycji oceny zajęć dydaktycznych UJ. Wszystkie ankiety są dostępne na indywidualnych kontach studentów na USOSweb (www.usosweb.uj.edu.pl, zakładki: dla studentów/moje studia/ankiety). Akcja potrwa do końca września. Szczegóły badania są dostępne na stronie: http://www.jakosc.uj.edu.pl/badania/ozd.
więcej o Ruszyła powakacyjna część letniej edycji OCENY ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH 2013/14

17.06.2014
Rusza pierwsza część letniej edycji oceny zajęć dydaktycznych i pracy administracji UJ. Wszystkie ankiety, te do oceny zajęć oraz te do oceny pracy administracji UJ są dostępne na indywidualnych kontach studentów na USOSweb
więcej o 17 czerwca rusza 1 część letniej edycji OCENY ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH i PRACY ADMINISTRACJI UJ 2013/14

Nowe raporty na temat rynku pracy - WUP

09.06.2014
Polecamy dwa najnowsze raporty, powstałe na zlecenie Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie w ramach projektu Małopolskie Obserwatorium Rynku Pracy i Edukacji.
więcej o Nowe raporty na temat rynku pracy - WUP

Sekcja Analiz Jakości Kształcenia wyróżniona Laudacją Studencką 2014

21.05.2014
Laudacja Studencka w kategorii Za troskę o jakość kształcenia trafiła do Sekcji Analiz Jakości Kształcenia w dowód uznania wysiłków podejmowanych przez wszystkich jej pracowników na rzecz doskonalenia jakości dydaktyki prowadzonej na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz za owocną współpracę z przedstawicielami studentów.
więcej o Sekcja Analiz Jakości Kształcenia wyróżniona Laudacją Studencką 2014

20.05.2014
W marcu br. rozpoczęliśmy realizację internetowego badania potrzeb w zakresie rozwijania kompetencji dydaktycznych na UJ. Jego celem było opracowanie wniosków i rekomendacji, służących doskonaleniu warsztatów Ars Docendi dla nauczycieli akademickich i doktorantów.
więcej o Praca nad wynikami diagnozy potrzeb w zakresie rozwijania kompetencji dydaktycznych na UJ