Wyniki sortowane według etykiety: usdjk

Nowy regulamin oceny zajęć dydaktycznych

15.03.2013
Wprowadzono nowy regulamin ankietowego systemu oceny zajęć dydaktycznych, uwzględniający zmiany takie jak: uwzględnienie "oceny ciągłej", podział skróconej ankiety na moduły, regulacja sposobu przekazywania wyników akcji, nowy algorytm obliczania wyników, podział kategorii ocen na opisowe i porównawcze.
więcej o Nowy regulamin oceny zajęć dydaktycznych

Krakowskie Targi Kariery na Uniwersytecie Jagiellońskim

01.03.2013
Już 7 marca 2013 roku na Kampusie UJ, odbędzie się wiosenna edycja Krakowskich Targów Kariery na Uniwersytecie Jagiellońskim. Studenci i absolwenci mają unikalną okazję do spotkania pracodawców, do poznania ich wymagań i oczekiwań wobec kandydatów, wreszcie do zadania pytań osobom pracującym w danej organizacji. Krakowskie Targi Kariery na UJ są dla firm doskonałą okazją do zarówno kształtowania atrakcyjnej marki pracodawcy wśród krakowskiej społeczności studentów i absolwentów, jak również do poznania ich oczekiwań i potrzeb.
więcej o Krakowskie Targi Kariery na Uniwersytecie Jagiellońskim

Większa dostępność warsztatów Ars Docendi

28.02.2013
W semestrze letnim 2012/13 rozpoczną się kolejne warsztaty Ars Docendi, tym razem w zmienionej formule. Dotychczas dokonywano rejestracji na cały kurs, który był dostępny dla znacznie ograniczonej liczby uczestników. Aktualnie istnieje możliwość zapisu na poszczególne zajęcia z osobna, dzięki czemu osoby niezainteresowane uczestnictwem w niektórych kursach nie będą blokowały miejsca tym, którzy chcieliby z nich skorzystać. Zmiana dotyczy również limitu dostępnych miejsc, który został znacznie zwiększony. Nowością jest również możliwość otrzymania za uczestnictwo w warsztatach punktów ECTS.
więcej o Większa dostępność warsztatów Ars Docendi

Wydłużenie akcji oceny zajęć dydaktycznych i pracy administracji

26.02.2013
Akcja oceny zajęć dydaktycznych i pracy administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego potrwa dłużej niż planowano - o jeden tydzień, czyli do niedzieli, 10 marca 2013r. Badanie realizowane jest w ramach Uczelnianego Systemu Doskonalenia Jakości Kształcenia UJ. Wszyscy studenci (również słuchacze studiów podyplomowych i doktoranci) mogą uczestniczyć w badaniu i ocenić zajęcia i pracę osób obsługujących realizowany przez nich program studiów za zakończony semestr zimowy.
więcej o Wydłużenie akcji oceny zajęć dydaktycznych i pracy administracji

28.02.2013
25 marca 2013r. (poniedziałek) odbędzie się w Krakowie seminarium bolońskie pt. „Wdrażanie programów kształcenia opracowanych zgodnie z założeniami Krajowych Ram Kwalifikacji dla Szkolnictwa Wyższego”. Spotkanie będzie prowadzone przez Ekspertów Bolońskich. Jego celem będzie przedstawienie warunków i sposobów dobrego wdrożenia programów kształcenia opracowanych zgodnie z założeniami Krajowych Ram Kwalifikacji dla Szkolnictwa Wyższego (KRK). Implementacja KRK w uczelniach powinna być wpisana w koncepcję uczenia się przez całe życie.
więcej o Seminarium bolońskie „Wdrażanie programów kształcenia opracowanych zgodnie z założeniami Krajowych Ram Kwalifikacji dla Szkolnictwa Wyższego"