28.09.2012
W dniach 5-6 listopada 2012 r. odbędzie się w Gdyni konferencja „Forum Jakości – nowe wyzwania w zapewnianiu i ocenie jakości kształcenia”, adresowana przede wszystkim do władz uczelni, wydziałów oraz osób na co dzień zajmujących się problematyką zapewniania jakości kształcenia. Organizatorami konferencji jest Akademia Marynarki Wojennej we współpracy z Polską Komisją Akredytacyjną oraz Fundacją Pomeranian Students’ Coalition.
więcej o Listopadowa konferencja „Forum Jakości – nowe wyzwania w zapewnianiu i ocenie jakości kształcenia" w Gdyni

Karta Praw Studenta

21.09.2012
W czwartek, 20 września 2012 r., rektorzy szkół wyższych z całej Polski poparli Kartę Praw Studenta, wprowadzoną reformą szkolnictwa wyższego. Została ona podpisana na spotkaniu minister nauki i szkolnictwa wyższego prof. Barbary Kudryckiej z ponad 120-ma rektorami szkół wyższych w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. W imieniu rektorów podpis na dokumencie złożył prof. Wiesław Banyś, przewodniczący Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich.
więcej o Karta Praw Studenta

MONITOROWANIE AKTYWNOŚCI I KOMPETENCJI STUDENTÓW na Uniwersytecie Jagiellońskim

13.09.2012
1 września 2012 r. ruszyło badanie Monitorowanie Aktywności i Kompetencji Studentów UJ w ramach działania Uczelnianego Systemu Doskonalenia Jakości Kształcenia UJ.
więcej o MONITOROWANIE AKTYWNOŚCI I KOMPETENCJI STUDENTÓW na Uniwersytecie Jagiellońskim

31.08.2012
1 września 2012 r. rusza II część letniej edycji studenckiej oceny zajęć w ramach działania Uczelnianego Systemu Doskonalenia Jakości Kształcenia UJ.
więcej o Rusza II część letniej edycji OCENY ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH na Uniwersytecie Jagiellońskim

26.06.2012
27 czerwca 2012 r. rusza badanie Monitorowanie Aktywności i Kompetencji Studentów UJ w ramach działania Uczelnianego Systemu Doskonalenia Jakości Kształcenia UJ.
więcej o Badanie MONITOROWANIE AKTYWNOŚCI I KOMPETENCJI STUDENTÓW na Uniwersytecie Jagiellońskim